آیا می دانید  خوردن شیر با موز و نوشابه به همراه پیتزا  باهم ناسازگارند


: 2238

ترکیبات غذایی بد، علت بسیاری از بیماری ها از جمله گازمعده، نفخ، حالت تهوع و سایر بیماری های ناشناخته هستند

موز و شیر  

میان وعده بسیار محبوب که بسیاری از افرد نمی دانند که می تواند درون شما اختلال ایجاد کند. موز و شیر سموم سنگین گوارشی را تشکیل می دهند. این سموم باعث می شود که در عمل جذب غذا در بدن دچار اختلال شوید و همچنین باعث بوجود آمدن احساس خستگی در فرد خواهد شد این ترکیب به مرور ذهن را کند می کند . به علاوه، خوردن موز و شیر با هم ،هضم  کلسیوم شیر را کاهش می دهد.

پس هنگام مصرف این دو ماده مغذی و پرفایده بیاد داشته باشید حد اقل 2 ساعت بایستی فاصله زمانی رعایت شود تا بدن تمامی مواد معدنی موجود در شیر و موز را جذب کند.

  نوشابه و پیتزا

نوشابه و پیتزا دو یار جدایی ناپذیر و بسیار پرخطر..... همانطور که میدانید نوشابه سرشار از قند میباشد و به محض ورود به بدن برای حضم خود باعث ترشح مقدار زیادی  انسولین میشود.

از طرفی پیتزا  از کربوهیدرات تصفیه شده درست شده است. مصرف کربوهیدرات و قند به مقدار زیاد سبب بوجود آمدن احساس ضعف و میل شخص را نسبت به غذا بیشتر میکند . این در حالیست که در معده فضای خالی وجود ندارد ،اما احساس سیری نمی کنید و می خواهید به خوردن ادامه دهید، که این کار باعث کند شدن عملیات حضم غذا و در نهایت چاقی دور از انتظار نخواهد بود.

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز-شهرک صنعتی بزرگ شیراز-خیابان گسترش- خیابان418

تلفن : 37730321-071

ایمیل: info@shahradco.com

همراه :  09170002963