با مصرف حلوا شکری از پوکی استخوان در امان باشید


: 766

منگنز بسیار موثر برای رشد استخوان‌هاست این ماده یکی از مواد لازم معدنی موثر در کمک به افزایش تراکم در استخوان‌ها میشود....

خوراکی های حاوی منگنز می‌تواند باعث کند شدن روند پوکی استخوان شوند.  همچنین این ماده درد ناشی از پوکی استخوان و آرتروز را کاهش میدهد زیرا یک ماده معدنی مهم برای افزایش تراکم استخوان‌ها و سلامت کلی آن محسوب می‌شود. 

استفاده از غذا های حاوی منگنز و آهن برای زنان بعد از یائسگی مفید خواهد بود. بیشتر خانم‌ها از کمبود منگنز و آهن در دوران یائسگی رنج می برند. بنابراین مصرف صحیح مواد معدنی قبل از این دوران بسیار مهم است. اگرچه تحقیقات بیشتری برای تایید موثر بودن منگنز برای پیشگیری از پوکی استخوان نیاز است اما بیشتر متخصصان بر این باورند که منگنز یکی از فاکتورهای دخیل در کندتر کردن این فرآیند است.

ارده به دلیل داشتن مقادیر زیادی منگنز و آهن بسیاری از نیاز روزانه بدن را نسبت به این ماده برطرف میکند.مصرف روزانه مواد غذایی که شامل ارده میباشند نیز بسیار توصیه میشود.

همانطور که میدانیم حلوا شکری سرشار از مواد معدنی مورد نیاز بدن است.

در تولید حلوا شکری مقادیر زیادی ارده استفاده میشود که میتواند جایگزین مکمل های غذایی شود بطوریکه مصرف روزانه حلوا شکری این خوراکی پرفایده مورد توصیه بسیار از پزشکان طب سنتی میباشد.

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز-شهرک صنعتی بزرگ شیراز-خیابان گسترش- خیابان418

تلفن : 37730321-071

ایمیل: info@shahradco.com

همراه :  09170002963