با دارو های گیاهی از کرونا در امان بمانیم


: 806

آیا میدانید زنجبیل، سرخارگل و زوفا، داروهایی هستندکه باعث درمان کرونا میشوند؟

دکترمحمد فصیحی دستجردی جز پزشکان بنام طب سنتی درخصوص بیماری کرونا گفت: کرونا در فصل بهار به‌شکل کاوازاکی که نوعی بیماری پوستی بود خودش را نشان داد و ما همان موقع اعلام کردیم که جای نگرانی نیست زیرا که ویروس همان ویروس است و فقط با توجه به تغییر فصل، علائم جدید از خودش نشان داده است.

این متخصص عفونی تصریح کرد: به‌عنوان یک پزشک طب کلاسیک می‌گویم افتخاری که ما باید در طب سنتی از آن یاد کنیم این است که ما همچنان از همان نسخه‌هایی که از روز دوم اسفند تجویز می‌کردیم، با تغییرات بسیار کوچک استفاده می‌کنیم؛ فقط چون در فصل تابستان، این ویروس علائم گوارشی می‌دهد، داروهای گیاهی گوارشی نیز تجویز می‌کنیم.

او گفت:زنجبیل، سرخارگل و زوفا، داروهایی هستند که از همان ابتدای پیدایش این ویروس در پروسه درمان مورد استفاده قرار گرفته‌اند و همچنان نیز با توجه به تغییر فصل با کمی تغییرات جزئی، برای بیماران  تجویز می‌شوند.

 

آیا میدانید آنتی‌بادی چگونه کرونا را درمان می‌کند؟

دکتر فصیحی تصریح کرد: وقتی فردی بدنش با ویروس تماس پیدا می‌کند، آنتی‌بادی در بدن او بالا می‌رود؛ با اهدای پلاسما، بخش آنتی‌بادی را از خون جدا و به فرد مبتلا تزریق می‌کنند؛ این عمل باعث می‌شود آنتی‌بادی با ویروس مقابله کند و آن را از بین ببرد اما همان‌طور که گفته شده است، این درمان دائمی نیست و احتمال ابتلا همچنان وجود دارد؛ نکته قابل توجه، هزینه بالای این روش درمانی است که بسیار زیاد است در حالی که نسخه‌های درمانی طب سنتی با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر میتواند این بیماری را درمان کند. 

 

زنجبیل چطور به درمان کرونا کمک می‌کند؟

 از آنجا که مزاج این ویروس سرد است، ما برای درمان بیماران کرونایی از "زنجبیل" استفاده کردیم و تحقیقات علمی بسیار زیادی درباره این گیاه انجام شده است.

فصیحی دستجردی اضافه کرد: خواص زنجبیل در درمان بیماریهای ریوی است؛ به همین دلیل است که از گیاهان دیگری که مزاج گرم دارند استفاده نشده است؛ اثربخشی زنجبیل خارج از اثربخشی مزاجی آن است و اگر بیماری، دچار خارش شود، با عرق شاهتره کمی مزاج او را تعدیل می‌کنیم.

این متخصص عفونی درخصوص نحوه مصرف زنجبیل گفت: در درمان کرونا مصرف زنجبیل به‌صورت حب صورت می‌گیرد زیرا دمنوش زنجبیل حساسیت ایجاد می‌کند؛ خصوصاً در تابستان که تشدید هم می‌شود.

 

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز-شهرک صنعتی بزرگ شیراز-خیابان گسترش- خیابان418

تلفن : 37730321-071

ایمیل: info@shahradco.com

همراه :  09170002963