معجون کنجدی پسته 

 

بسته بندی : 10 کیلویی

ترکیبات : کنجدطلایی ،مغز پسته و گردو

 

معجون کنجدی خاصیت درمانی بسیارشگفت انگیزی دارد. معجون کنجدی باعث تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش میل شیرینی جات و همچنین یبوست را درمان می کند.معجون کنجدی مشکلات معده را تسکین می دهد، و برای ورم معده، کولیت و زخم بسیار موثر و مفید است.

معجون کنجدی به جهت  تقویت استخوانها,افزایش استقامت بدن و سلامت پوست و مو و تقویت حافظه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

 

فواید معجون کنجدی برای سلامتی

مصرف معجون کنجدی به بهبود سطح سلامتی بدن کمک به‌سزایی می‌کند.کنجد دانه ای گیاهی و خوراکی با ارزش غذایی بالا است و ماده اصلی معجون کنجدی میباشد .

این ماده مغذی سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی است. همچنین مقدار زیادی اسید چرب در ترکیبات معجون کنجدی وجود دارد. افرادی که به تمرکز بالا نیاز دارند از خواص کنجد سیاه و معجون کنجدی غافل نشوند. معجون کنجدی برای افزایش تمرکز و بهبود کارایی مغز بسیار مفید است.

 

 

خواص مغز پسته را بیشتر بشناسیم:

با پسته همیشه تیز بین باشید

خوردن پسته به لحاظ  داشتن آنتی اکسیدان ها به بهبود سلامت چشم کمک می‌کند. پسته حاوی کاروتنوئید‌هایی است که چشم را از اختلالات مربوط به سن مانند آب مروارید محافظت می‌کند. درصورتی که در رژیم غذایی خود غذا‌های غنی از این ماده و میان وعده‌هایی مانند پسته را جای دهید ، احتمال آسیب شبکیه که با افزایش سن رخ می‌دهد، به حداقل می‌رسانید؛ بنابراین، اگر می‌خواهید تیز بینی خود را حفظ کنید، به طور متعادل روزانه پسته بخورید.

یکی دیگر از خواص پسته که به سادگی نمی‌توان از آن گذشت تقویت سیستم ایمنی بدن است. برای داشتن یک سیستم ایمنی سالم، مصرف به اندازه  ویتامین ب۶ به صورت روزانه امری ضروری است و یکی از بهترین راه‌ها برای دریافت آن مصرف پسته است. کمبود این ویتامین می‌تواند بر فعالیت‌های مغز تأثیر منفی بگذارد و همچنین سیستم ایمنی بدن را برای مقابله با عفونت‌ها ناکارآمد کند؛ بنابراین، مصرف پسته مطمئناً می‌تواند عملکرد سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشد.

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز-شهرک صنعتی بزرگ شیراز-خیابان گسترش- خیابان418

مدیر فروش:     2951 000 0917

همراه :           63 29 000 0917

تلفن :             37730321-071

ایمیل:      info@shahradco.com